خانه

Jiangsu Faygo Union Machinery Co., Ltd.

نمایه شرکت

گروه FYGO UNION دارای 3 کارخانه شاخه است. FYGOBLOW یکی از طراحی و ساخت ماشین قالب گیری ضربه ای برای PET، PE و غیره است. FAYGOBLOW دارای 5 اختراع ثبت اختراع و 8 مدل اختراع ثبت اختراع است. ماشین فوج ری PET یکی از سریعترین و کارآمدترین طراحی های جهان است. کارخانه دوم FAYGOPLAST است که ماشین آلات اکستروژن پلاستیک را شامل می شود، از جمله خط اکسترودر لوله پلاستیکی، خط اکسترود شده پروفیل پلاستیک. به خصوص FAYGOPLAST می تواند سرعت بالا تا 40 متر / دقیقه PE، خط لوله PPR را تامین کند. کارخانه سوم فایوگ است که فناوری جدیدی را در بطری های پلاستیکی، پردازش بازیافت فیلم و بازیافت پودر می کند. اکنون بازیافت FAYGO تا 4000 کیلوگرم / ساعت می تواند باشد. خط شستشوی بطری PET، و خط شستشوی فیلم فیلم 2000kg / hr.

در حال حاضر اتحادیه فایگو سفارشات زیادی از Alibaba توسط Assurance Trade دریافت کرده است. تا فوریه، تضمین تجارت ما بیش از 1000،000 دلار است. بنابراین شما می توانید از فایگو بدون هیچ گونه نگرانی خریداری کنید.
اکنون FAYGO UNION GROUP دارای بیش از 500 مشتری از کشورهای مختلف از جمله انگلیس، اسپانیا، آلمان، نروژ، سوئیس، ایتالیا، ترکیه و غیره از اروپا و امریکا، کانادا، مکزیک، برزیل، ونزوئلا، Chilly و غیره از امریکا و عربستان سعودی، ایران، سوریه، هند، تایلند، اندونزی و غیره از آسیا و بسیاری از مشتریان از آفریقا.

کارخانه ما در شهرستان Zhangjiagang واقع شده است، مساحت 26،650 متر مربع را پوشش می دهد. تنها دو ساعت رانندگی از فرودگاه بین المللی شانگهای طول می کشد. خوش آمدید به بازدید از کارخانه ما، و امیدوارم که در آینده نزدیک با شما همکاری کند.

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

خروجی ماشین آلات سالانه به 35 مجموعه رسید، حجم کسب و کار حدود 1835000 دلار بود.

اتحاد فایگو در سال 2010 تاسیس شد. در آن زمان، منطقه کارگاه حدود 700 متر مربع بود، محصولات اصلی ما خط لوله اکستروژن لوله هستند.

در سال 2014، ما کارگاه را تغییر دادیم و منطقه تولید بزرگ به 18000 متر مربع، ارتفاع 11 متر کارگاه اجازه ساخت ماشینی بزرگتر را داد. همچنین تعداد کارکنان به ظرفیت خود تحقیق و توسعه برای ساخت ماشین های فردی افزایش یافت. حجم کسب و کار حدود 2،000،000 دلار بود.

در ماه نوامبر سال 2016، ما کارگاه خود را دوباره برای محل تولید بزرگتر 26،650 متر مربع و محیط کار بهتر از جمله کارگاه نقاشی مجزا و منطقه اداری نقل مکان کردیم. کارگاه جدید برای پردازش فلز و ساخت قاب ماشین ساخته شده است. در طول این سال، مشتریان قدیمی تر، سفارشات خود را به ما تکرار می کنند، ما همچنان به کمک و حمایت از مشتریان جدید و جدیدتر برای وارد کردن محصولات محصولات قالب گیری ضربه ای ادامه می دهیم. حجم کسب و کار حدود 10،000،000 دلار بود.

در حال حاضر گروه اتحادیه فایگو بیش از 500 مشتری از کشورهای مختلف از جمله انگلیس، اسپانیا، آلمان، نروژ، سوئیس، ایتالیا، ترکیه روسیه و غیره از اروپا و آمریکا، کانادا، مکزیک، برزیل، ونزوئلا، چیلی و غیره از آمریکا، و عربستان سعودی، ایران، سوریه، هند، تایلند، اندونزی و غیره از آسیا و بسیاری از مشتریان از آفریقا. ما تیم فروش را به 12 نفر افزایش دادیم که روزانه به طور منظم تمرین می کنند تا با افزایش تعداد سفارش ها و افزایش سطح خدمات به هر مشتری مشتری. این آماده سازی کارآمد برای مرحله بعدی توسعه ماست.

Jiangsu Faygo Union Machinery Co., Ltd.
Jiangsu Faygo Union Machinery Co., Ltd.
Jiangsu Faygo Union Machinery Co., Ltd.
Jiangsu Faygo Union Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : faygoplast

تعداد کارمندان : 200~500

فروش سالانه : 15000000-20000000

سال تاسیس : 2010

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Jiangsu Faygo Union Machinery Co., Ltd. گواهینامه ها چین Jiangsu Faygo Union Machinery Co., Ltd. گواهینامه ها چین Jiangsu Faygo Union Machinery Co., Ltd. گواهینامه ها چین Jiangsu Faygo Union Machinery Co., Ltd. گواهینامه ها
دستگاه قالب گیری ضربه

اتوماتیک اتوماتیک اتوماتیک اتوماتیک اتوماتیک اتوماتیک اتوماتیک اتوماتیک اتوماتیک اتوماتیک اتوماتیک اتوماتیک اتوماتیک با استاندارد ساختاری

با سرعت بالا 2 لیتر آب معدنی ماشین آلات قالب گیری ضربه ای با طول عمر

ماشین آلات اتوماتیک بطری اتوماتیک 9000 بشکه، ماشین بطری PET پلاستیکی

بطری های پلاستیکی آب دمیده دستگاه بلند مدت با سرعت بالا

ماشین اکسترودر پلاستیک

پروفیل پلاستیک / ماشین آلات تولید ورق پلاستیک، دستگاه اکسترودر تک پیچ

ماشین آلات اکسترودر پلاستیک دوار برای ساخت پی وی سی پی وی سی / پی وی سی ساخت پیچ دوجداره

تجهیزات اکستروژن پلاستیک صنعتی برای لوله های پلاستیکی PVC / ساخت پروفایل

اکسترودر پلاستیک دوقلو پیچ برای پروفیل ورق های پی وی سی و گرانول

لوله ساخت ماشین

ماشین اکستروژن لوله پی وی سی 50 تا 160 میلیمتر / دستگاه اکستروژن UPVC دو پیچ

ماشین مجرای پیچ تنها برای PPR / PP / PE لوله های چند لایه Fiber Glass

ماشین آلات تولید لوله های PVC 75 ~ 250 میلیمتری با کنترل الکتریکی PLC زیمنس

خط اکستروژن لوله PPR PE چند لایه 20-110 میلی متر با سرعت بالا

درخواست نقل قول
Privacy Policy چین خوب کیفیت دستگاه قالب گیری ضربه تامین کننده. © 2017 - 2021 blow-moldingmachine.com. All Rights Reserved.